O nás

História firmy

Firma vznikla v roku 1991 , postupným vývojom sa v roku 1998 pretransformovala do s.r.o. Činnosť firmy je zameraná na dodávku komplexnej stavebnej výroby. Realizujeme novostavby a aj rekonštrukcie bytových i nebytových objektov, komplexne staviame rodinné domy či administratívne budovy. Všetky práce HSV naša firma uskutočňuje vlastnými zamestnancami, práce PSV so subdodávkach.

Ako pracujeme?

01.

Zameranie

Zašlite nám dopyt na výrobu a výmenu okien a dverí pomocou kontaktného formulára. Prípadne nám zavolajte. 

Dohodneme si termín zamerania na základe čoho Vám vytvoríme cenovú ponuku.

02.

Cenová ponuka

Cenová ponuka je spracovaná ihneď po zameraní. Obsahuje komplet cenu výroby, dodávky a montáže nových okien a dverí. 

Cena zahŕňa aj vývoz odpadu.

03.

Výroba

Po odsúhlasení cenovej ponuky z Vašej strany zaradíme zákazku do výroby. 

Informujeme Vás o približnom čase výroby a dohodneme termín montáže.

04.

Montáž

Deň pred montážou sa Vám ozveme aby sme si tak potvrdili termín. 

Po namontovaní zákazky priestory vždy riadne očistíme a odovzdáme projekt.

Prečo si vybrať nás?

Kvalita

Kvalita patrí k najdôležitejším hodnotám, na ktoré sa podniky zamerali za posledných 20-30 rokov. Firmy si začali oveľa viac konkurovať a kvalitu označili za kľúčovú zložku pre úspech v podnikaní. Prvoradým cieľom združenia Revolučné okná je dosiahnuť najvyššiu kvalitu vo všetkých procesoch výroby a dodávok plastových a hliníkových okien a dverí.

Záruka

Záručný a pozáručný servis je neoddeliteľnou súčasťou dodávky plastových a hliníkových okien a dverí k zákazníkovi. Tvoria ho nielen drobné opravy a nastavenia, ale aj kompletná údržba a výmena pokazených (opotrebovaných) komponentov. Dôležitou garanciou je slovenský pôvod plastových a hliníkových okien a dverí, ktorý uľahčuje spätné uplatnenie záruky. Aj po niekoľkých rokoch sa viete obrátiť na výrobcu týchto okien a dverí.

Servis

Neustále dbáme na to, aby boli naše servisné služby komplexné, kvalitné a efektívne. Servisom vám chceme zjednodušiť život a prispieť k väčšej pohode vášho domova pri výmene plastových a hliníkových okien.

Cena

Cenovú ponuku vypracujeme podľa vašich podkladov alebo nášho zamerania stavebných otvorov. Našou prioritou je vytvárať bezkonkurenčnú cenu plastových a hliníkových okien a dverí na slovenskom trhu. Spájame značku, kvalitu, službu a cenu a sme presvedčení, že vám vieme ponúknuť bezkonkurenčnú cenu za spoľahlivé plastové a hliníkové okná a dvere.

Pre vytvorenie cenovej ponuky nám zavolajte alebo napíšte e-mail