Plastové okná

Ak uvažujete nad výmenou plastových okien, robíte správne. Kvalitné plastové okna sú veľmi dôležitou súčasťou vo Vašich priestoroch a preto treba dbať na výber tých správnych okien. Dôležitá je najmä ich tepelno-izolačná vlastnosť, zvukotesnosť, či vodeodolnosť a bezpečnosť.

Spoločnosť Batea-stav pôsobí na trhu 30 rokov a má skúsenosti s výrobou a montážou plastových okien. Aby sme zabezpečili tú najvyššiu kvalitu výrobkov, stali sme sa členom združenia revolučné okná a naše okná majú pečať kvalitných okien čo znamená, že sú vyrábané a dodávané v čo najvyššej kvalite.

Nižšie si môžete pozrieť profily, ktoré aktuálne vyrábame a montujeme. Ide o moderné plastové okná a rámy za vynikajúce ceny. Kontaktujte nás a vytvoríme Vám cenovú ponuku na výmenu plastových okien ešte dnes.

Plastové okno greenEvolution flex

Plastové okno greenEvolution box

Plastové okno bluEvolution: 92

Plastové okno greenEvolution flex

Nový systém Salamander greenEvolution flex vďaka svojej variabilite ponúka množstvo možností. Zákazník sa môže rozhodnúť medzi 5 alebo 6 komorovým systémom a dvomi alebo tromi tesneniami. S 2,5 mm oceľovou výstužou krídiel je možné realizovať okná až do výšky 2,6 m. 

Fakty:

Plastové okno greenEvolution box

Nový profil Salamander greenEvolution Box sa vyznačuje štýlovým hranatým dizajnom pripomínajúcim hliníkové okno. Veľkou výhodou 7 komorového krídla je aj maximálne možné zasklenie a to 56 mm. Táto kombinácia dosahuje výborné zvukové a tepelno-izolačné vlastnosti.

Fakty:

Plastové okno bluEvolution: 92

Profilový systém bluEvolution 92 je moderným riešením pre novú generáciu plastových okien svetovej triedy. Optimalizovaný 6-komorový profil s konštrukčnou hĺbkou 92 mm poskytuje špičkovú tepelnú izoláciu a výbornú energetickú účinnosť.​

Fakty: